StartUP - podnikateľský inkubátor


 

Cieľom podnikateľského inkubátora je poskytnúť zázemie pre rozvoj podnikania v Komárne. Využite krásne a kvalitné kancelárske priestory za výhodných podmienok. Bezplatne získajte doplnkové služby, networking a poradenstvo.
 

Veľké okná a zeleň, aby ste sa cítili v práci príjemne

V príjemnom prostredí Vás bude práca viac baviť. Hneď za veľkými oknami Vás poteší veľa zelene, ktorá však v zime pustí do kancelárie slnko. Zeleň budete vnímať už cestou do práce zvonka na fasáde a každý deň Vás poteší živá vegetačná stena v reprezentatívnom vstupnom priestore.

 


 

Parkovanie priamo pod oknami v tieni

Počet parkovacích miest sme voči pôvodnému projektu ešte navýšili. Komfortne zaparkujete vpredu aj vzadu za budovou. Ako náš budúci nájomník si asi viac obľúbite tie vzadu, pretože budú zväčša v tieni. Vaši klienti nájdu rýchle parkovanie rovno pri vchode.

 
 

 Klíma a vetranie pri nízkych nákladoch

Klíma je dnes už nevyhnutnosť a samozrejmosť. My sme k tomu pridali aj aktívne vetranie, aby ste mali v kancelárii a obchode sviežo vždy, keď prídete ráno do práce. Ak chcete vpustiť dnu čerstvý vzduch a vôňu vonkajšej zelene, okná na budove sú našťastie otvárateľné.


Ak ste okno náhodou zabudli zavrieť, kúrenie a chladenie sa vypne automaticky, aby ste zbytočne neplatili vysoký účet za energie. U nás platíte len za energiu, ktorú reálne miniete. Každá kancelária má samostatnú reguláciu a vlastný merač spotreby elektriny.

Vaše náklady na energie budú nízke vďaka inteligentnému systému kúrenia a chladenia pomocou tepelného čerpadla.


 

Všetko pripravené: alarm - počítačová sieť - elektronický vrátnik

Každá kancelária má alarm a vlastný vstupný kód pre Vašu bezpečnosť. Pohyb cudzích osôb v kancelárskej budove je obmedzený, avšak vlastných klientov si k sebe pohodlne vpustíte pomocou elektronického vrátnika. Priestor okolo budovy je 24 hodín monitorovaný kamerovým systémom.

K dispozícii je vybudovaná počítačová sieť, ktorú si sami nakonfigurujete. K internetu môžete byť pripojení ešte v deň, kedy si otvoríte Vašu prevádzku v našich priestoroch.

Všetko je pripravené tak, aby ste sa mohli hneď nasťahovať. Vyberte si nábytok a neriešte infraštruktúru.

 

 

Inteligentná kancelária

Budova je vybavená inteligentnou elektroinštaláciou. Senzory otvorených okien automaticky vypnú kúrenie a chladenie tak, aby ste neplatili zbytočne veľa. Ak ste zabudli zhasnúť, inteligentná elektroinštalácia to urobí za Vás. Inteligentné žalúzie zabezpečia, aby sa Vaša kancelária neprehriala.

 

Spoločná rokovacia miestnosť bezplatne k dispozícii

Ušetrite peniaze za zasadačku, keď ju využijete len občas? Na prízemí je pre Vás k dispozícii rokovacia miestnosť. Občerstvenie Vám donesú z vedľajšej kaviarne a aj po Vás upracú.
 

Zákazníci Vás ľahko nájdu

Toto povedzte Vašim zákazníkom: „Nájdete nás ľahko. Presťahovali sme sa na nové miesto, takže už nemusíte blúdiť jednosmerkami v centre. Na kruhovom objazde raz odbočíte a potom zastavte pri tej najkrajšej budove naľavo. Zaparkujte priamo pri vchode.“


Toto je nové centrum hospodárskeho života v Komárne:

  • je tu nové ekonomické centrum Komárna. V blízkosti sa nachádza množstvo podnikateľských subjektov (Gamex Trading, Agroservis, Škoda autosalón, Korekt, Kožená galantéria, Komárňanské tlačiarne, Rieker, ComKlíma, Olymps Door)
  • táto časť mesta je rušná obchodná zóna Komárna - tu sa nachádzajú všetky kľúčové nákupné strediská (Kaufland, TESCO, Merkury Market, Deichman, DM Drogerie, Sportissimo, Nay, stavia sa nový veľký Lidl). Tieto obchody sú zdrojom veľkého pohybu ľudí.
  • táto časť mesta sa najviac rozvíja. V priľahlých lokalitách sa v súčasnosti realizujú rozvojové projekty v Hadovciach www.sohopark.sk a www.walltonpark.sk. Všetci títo obyvatelia, budú do Komárna prichádzať za prácou, nákupom aj zábavou práve okolo StartUP inkubátora.
  • neďaleko sa začala výstavba nového mosta do Maďarska. Táto lokalita sa stane nárazníkovou zónou pre Komárno, je to ideálne miesto dohodnúť si stretnutia s klientmi tak, aby nemuseli zájsť až do centra mesta


Najkrajšia kancelárska budova v Komárne

Prezentujte sa vo veľkom štýle. Trúfame si tvrdiť, že toto je najkrajšia kancelárska budova v Komárne. Zvonka ušľachtilé materiály a celá fasáda porastená zeleňou je tak unikátna, že sa stane priam orientačným bodom.

Výnimočná a moderná architektúra pôsobí príjemne a inšpirujúco. Vašich návštevníkov uvíta reprezentatívny vstupný priestor plný zelene.

Veľké okná vo Vašej kancelárii zapôsobia na Vašich zákazníkov ihneď, ako k Vám vkročia.


 
 

Podpora pre podnikateľov

 

Podnikateľský inkubátor poskytuje pre začínajúcich podnikateľov pomoc a zvýhodnenia:

  • Zvýhodnená cena oproti trhovým cenám v meste
  • Možnosť bezplatne využívať zasadačku
  • Vybudovaná počítačová sieť
  • Zvýhodnené zmluvné podmienky pre prenájom
  • Poradenstvo, networking a asistencia od spoločnosti Premier Consulting EU, s.r.o.


Pozrite si voľné priestory na:Neváhajte a objednajte sa na prehliadku:

Kristína Lopatová, 0905 164 806, info@startupkomarno.sk